APARTAMENT W NURCIE EKO
PRZESTRONNY, TRZYPOKOJOWY APARTAMENT O POWIERZCHNI 77M2

Z WIDOKIEM NA JEZIORO I LASY

Organiczny – naturalny… taki jest projekt apartamentu do którego zaprosiliśmy Matkę Naturę. Materiały dominujące w tym wnętrzu pochodzą prosto z natury, i są nimi drewno, sklejka, kamień, rattan, szkło i wełna, zmiksowane z delikatnym światłem wpadającym przez liczne przeszklenia stworzyły nam przytulne gniazdko w nurcie EKO.
Soczysta zieleń , delikatne odcienie beżu sprawiają że mieszkanie jest oazą spokoju i komfortowym przystankiem w codziennym pędzie życia.

Galeria projektu

ZERO WASTE

PRZESTRONNE WNĘTRZE

zostało zaprojektowany zgodnie z ideą ZERO WASTE, która dąży do zlikwidowania zaśmiecania środowiska naturalnego i rozważnego korzystania z wytworów człowieka.

MEBLE DIY

W salonie i sypialni przeróbkom zostały poddane wysłużone już meble z popularnej sieciówki. Wypełniliśmy ich fronty szalenie dziś modnym rattanem, dzięki temu zyskaliśmy nietuzinkowe, oryginalne meble, doskonale wpisujące się w nurt EKO.
Ruch ZERO WASTE opiera się na zasadach (tak zwanych 5 erkach), które opracowała Bei Johnson. Przestrzeganie ich na co dzień pozwala ograniczyć ilość wytwarzanych śmieci.
REUSE (wykorzystaj ponownie) oraz REDUCE (ograniczaj) skłaniają by, znajdować nowe zastosowania dla rzeczy niepotrzebnych, zmieniać i odnawiać zużyte zamiast, wyrzucać je do kosza i kupować nowe.
W mojej pracy zawsze przestrzegam dodatkowych dwóch,
REPAIR (naprawiaj) i REMEMBER (pamiętaj). Przypominają, by dokonywać świadomych wyborów i na każdym kroku pamiętać że można stworzyć ekologiczny, wolny od niepotrzebnych śmieci i niepotrzebnych rzeczy dom.

CHCIAŁBYŚ STWORZYĆ SWÓJ EKOLOGICZNY DOM?