MOM PROJECT
proces projektowy

Czyli krótkie wyjaśnienie jak powstaje Twój wymarzony projekt wnętrza.

MUSIMY SIĘ POZNAĆ

Pierwszy i najważniejszy krok w procesie projektowym to poznanie Twoich preferencji i oczekiwań.

Każdy kolejny krok to ich sprostanie. Na tym etapie ustalimy zakres projektu, wymiary pomieszczeń, wykonam dokumentację fotograficzną oraz ustalimy cenę.

PROJEKT FUNKCJONALNY

Kolejny krok to przygotowanie projektów.

Projekt wnętrza będzie zawierał kilka propozycji funkcjonalnego oraz preferencyjnego rozplanowania przestrzeni z możliwością zmiany układu ścianek działowych.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Jest akceptacja? Działamy dalej..

Ten przyjemny etap polega na wizualizacji wszystkich pomieszczeń które razem stworzyliśmy. Dzięki temu możemy dokładnie zobaczyć, jak nasze wnętrze pracuje i wygląda.

PROJEKT WYKONAWCZY

To ten moment, gdzie wszystko już jest ustalone

Na tym etapie tworzę komplet projektów / rysunków technicznych dla wykonawców z branży budowlanej, elektrycznej oraz stolarskiej wraz zestawieniem materiałów wykończeniowych z określeniem wymiarów. Jest to dokumentacja która jest niezbędna do realizacji projektu wnętrza.

NADZORY I ZAKUPY

Jeśli sobie tego życzysz to wszystkiego dopilnuję.

Prowadzę rownież nadzór, który polega na kontroli realizacji projektu zgodnie z dokumentacją projektową. Organizuje spotkania z wykonawcami na których omawiamy założenia i rozwiązania projektowe. Dzięki temu mamy gwarancję dobrze wykonanej pracy. Oprócz kontroli lubię również zakupy, chętnie pomogę w doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

GOTOWY NA PIERWSZY KROK?