Ładuję
SEO NAME

Apartament Ceglana

Projekt wnętrza przestronnego, trzypokojowego apartamentu o powierzchni 77 m2 z widokiem na jezioro i lasy

 

Organiczny – naturalny… taki jest projekt apartamentu do którego zaprosiliśmy Matkę Naturę . Materiały dominujące w tym wnętrzu pochodzą prosto z natury, i są nimi drewno, sklejka, kamień, rattan, szkło i wełna, zmiksowane z delikatnym światłem wpadającym przez liczne przeszklenia stworzyły nam przytulne gniazdko w nurcie EKO.

Soczysta zieleń , delikatne odcienie beżu sprawiają że mieszkanie jest oazą spokoju i komfortowym przystankiem w codziennym pędzie życia.

SEO NAME

Przestronne wnętrze

zostało zaprojektowany zgodnie z ideą ZERO WASTE, która dąży do  zlikwidowania zaśmiecania środowiska naturalnego i rozważnego korzystania z  wytworów człowieka.

SEO NAME
SEO NAME

RUCH ZERO WASTE OPIERA SIĘ NA ZASADACH (TAK ZWANYCH 5 ERKACH), KTÓRE OPRACOWAŁA BEI JOHNSON. PRZESTRZEGANIE ICH NA CO DZIEŃ POZWALA OGRANICZYSZ ILOŚĆ WYTWARZANYCH ŚMIECI.

REUSE (WYKORZYSTAJ PONOWNIE) ORAZ REDUCE (OGRANICZAJ) SKŁANIAJĄ BY, ZNAJDOWAĆ NOWE ZASTOSOWANIA DLA RZECZY NIEPOTRZEBNYCH, ZMIENIAĆ I ODNAWIAĆ ZUŻYTE ZAMIAST, WYRZUCAĆ JE DO KOSZA I KUPOWAĆ NOWE.

W MOJEJ PRACY ZAWSZE PRZESTRZEGAM DODATKOWYCH DWÓCH, REPAIR (NAPRAWIAJ) I REMEMBER (PAMIETAJ). PRZYPOMINAJA, BY DOKONYWAĆ ŚWIADOMYCH WYBORÓW I NA KAŻDYM KROKU  PAMIĘTAĆ ZE MOŻNA STWORZYĆ EKOLOGICZNY, WOLNY OD ŚMIECI I NIEPOTRZEBNYCH RZECZY DOM.

SEO NAME

MEBLE DIY

W salonie i sypialni przeróbkom zostały poddane wysłużone już meble z popularnej sieciówki. Wypełniliśmy ich fronty szalenie dziś modnym rattanem, dzięki temu zyskaliśmy nietuzinkowe, oryginalne meble, doskonale wpisujące się w nurt EKO

 

SEO NAME

Chciałbyś stworzyć swój ekologiczny dom?

SEO NAME
wystarczy, że klikniesz poniżej..

Kontakt